Výstupy projektu

V této části stránek věnovaných samotnému projektu Se Sluncem společně budeme postupně zveřejňovat veškeré jeho relevantní výstupy.

 

Informační materiál publicity - informační skládačka

Materiál publicity v podobě malé skládačky seznamuje s obsahem projektu, jeho cíli, aktivitami a především možnostmi a perspektivou další vzájemné spolupráce. Najdete v něm také informace k nově vybavenému Přeshraničnímu vzdělávacímu a výukovému centru v prostorách odborného pracoviště Hvězdárny Valašské Meziříčí i o aktivitách slovenského partnera v této oblasti.

Informační materiál publicity ke stažení (pdf; 1,09 MB)

 

Informační letáček k fotografické soutěži Společně se Sluncem

Pro podporu informovanosti a publicitu projektu jsme připravili, vydali a vytiskli informační letáček se základními informacemi k přeshraniční fotografické soutěži Společně se Sluncem.

Informační letáček ke stažení (pdf - tisková kvalita; 2,11 MB)

 

Tabule publicity

Tabule publicity je základním nástrojem propagace projektu, jeho cílů a informovanosti o spolufinancování projektu z fondů EU. Tabule publicity je využívána především na různých akcích realizovaných s podporou projektu a je trvale vystavena ve veřejných prostorách realizátora projektu.

Tabule publicity ke stažení (pdf; 1,4 MB)

Připravované akce

Přednáška "Zpráva o zatmění Slunce 21. srpna"
16. 10. 2017, 19:00 hodin, Zlín

 


Vyhledávání

 

Novinky a aktuality

Částečné zatmění Slunce

12.10.22

Částečné zatmění Slunce nastane 25. října 2022 Začátek astronomického úkazu (první kontakt) v 11:14:58 SELČ Hvězdárna bude pro veřejnost otevřena od 11:00 do 14:00 hodiny. 

Odešel dlouholetý pozorovatel Slunce

16.02.22

Dne 11. února 2022 nás navždy opustil ve věku 73 let náš kamarád a kolega pan František Zloch, dlouholetý aktivní pozorovatel projevů sluneční aktivity na Astronomickém ústavu AV ČR v Ondřejově a popularizátor nejen astronomie.

Jaký je sluneční cyklus č. 25?

10.02.22

Již dva roky (od prosince 2019) je v činnosti sluneční cyklus s pořadovým číslem 25. Jak to vypadá po srovnání lednových údajů s počty slunečních skvrn a co nás může čekat v budoucnu?